מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

שיווק והפצה בפורומים

אחד הכלים החזקים ביותר של רשת האינטרנט, הם הפורומים. מידע עדכני הזורם בין הגולשים המסווג על פי תחומי עניין, המגובה במפעיל מקצועי העונה לשאלות עליהן לא יכלו הגולשים להשיב זה לזה בהתדיינות במערך הפורום, מאפשר לגולשים מרחבי העולם להתכתב ולתשאל זה את זה בתחומים מקצועיים שונים ורבים, החל מפורומים העוסקים באומנות ורוח, וכלה בפורומים מקצועיים לאנשי הטכנולוגיה והמחשבים בתחומי התוכנה והאלקטרוניקה.

בכדי לבצע שיווק בפורומים באופן היעיל והנכון ביותר, יש להשקיע שעות עבודה ומחשבה בפנייה אל הגולשים המשתתפים בפורומים באופן ישיר ופוגע למטרה. אנו מתמחים בניהול קמפיין פרסום בפורומים המאפשר חשיפה אדירה של בית העסק ישירות אל בעלי תחומי העניין התואמים את מרכולתו. פנו אלינו, ונשמח לייעץ ולבצע עבורכם שיווק בפורומים שונים, התואמים את תחום העיסוק של בית העסק שלכם.

שיווק בפורומים מאפשר חשיפה בלתי ישירה של בית העסק תוך ניצול האפשרות של סיווג ופילוח תחומי ההתעניינות של המשתתפים בפורום, שכן הפורומים עצמם מסווגים על פי תחומי עיסוק ותחומי עניין, ומאפשרים למבצעים פרסום בפורומים לאבחן את הקבלת תחם העיסוק וההתעניינות של הגולש עם תחום העיסוק של בית העסק.

שיווק בפורומים - בחירת פורום לשיווק בית העסק

רשת האינטרנט שופעת מגוון אדיר של פורומים מתחומים רבים ושונים. אינספור פורומים מוקמים מדי יום, ומאפשרים לגולשים מרחבי העולם להחליף ולשתף אינפורמציה אלו עם אלו, בכדי להגיע לפתרון תקלות או לייעץ בתחומים מקצועיים כאלו ואחרים. אם כן, כיצד ניתן לבחור בפורום הנכון אשר ישרת את המטרה באופן היעיל ביותר בתהליך של שיווק בפורומים מקצועי?

ובכן, תחילה, יש לבצע מחקר מקיף אודות הפורומים המתנהלים בתחום העיסוק בו הנכם מעוניינים לשווק, על פי חיתוכים של מיקום גיאוגרפי, גילאי המשתמשים, מספר המשתתפים וכדומה.לאחר מכן, יש צורך בבדיקת הפורומים על בסיס רמת פעילותם, והכרת הגורמים המתחזקים את הפורומים. חושב לעקוב אחר פניות הגולשים בשאלה לחברים נוספים לפורומים, ולבחון את משך התגובה לו נדרש הגולש עד שיקבל מענה לפנייתו אל הגולשים, או מנהל הפורום.

פורום מתאים לביצוע שיווק בפורומים איכותי ומניב, הוא פורום פעיל, אשר מספק מענה לגולשים בו בתוך שעות ספורות, ומנוהל על ידי גורמים מקצועיים אשר מעניקים לגולשים פתרונות מתאימים במקומות בהם הגולשים לא יכלו לסייע זה לזה באינפורמציה המקצועית הרלוונטית.

שיווק בפורומים - שמירה על כנות ואמון המשתתפים

שיווק בפורומים הוא תהליך מורכב, הדורש שמירה על מופע אמיתי וכנה של המשווק כחבר בפורום אשר אינו מוגדר ישירות כבעל עניין. חשוב לשמור על כנות ורצינות במהלך שיווק בפורומים שכן פנייה לא נכונה, או יחס פוגעני מצד המשווק אל קהילת המשתתפים בפורום, עשויה בקלות רבה "לשרוף" את מערכת היחסים העדינה שבין מבצע השיווק לחברי הפורום. חשוב לתשאל את חברי הפורם בשאלות מקצועיות רלוונטיות ואמיתיות, וכן לספק משוב לשאלותיהם באופן מקצועי ואיכותי, המשקף את יכולותיו של בית העסק המשווק את שרותיו או מוצריו על ידי פרסום בפורומים, באופן עקיף, אך משכנע.

שיווק בפורומים, בניית אתרים וקידום אתרים

לאחר תהליך בניית אתרים מתחיל תהליך קידום האתר והפצתו ברשת האינטרנט. שיווק בפורומים המתבצע באופן ממוקד ומקצועי יכול לקדם באופן משמעותי את האתר גם בצורה אורגנית ובו זמנית להביא לחשיפה ממוקדת. לשם כך יש להיעזר בכלים מקצועיים ובאנשי מקצוע המיומנים בכך ולבחור בקפידה את הפורומים בהם משווקים על מנת להשיג תוצאות מרביות.

אנו מתמחים באיתור פורומים מתאימים לביצוע קמפיין פרסום בפרומים באופן השיטתי והמניב ביותר גם לקידום אתרים. פנו אלינו אם ברצונכם לבצע שיווק בפורומים כחלק ממסע שיווק רב עוצמה ברשת, ונשמח להכווין, לייעץ ולסייע לקראת כניסתכם לתהליך.