מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

בניית אתרי מסחר

בעל עסק, מעוניין בדרכים אלטרנטיביות להציע את המוצרים בבית העסק למכירה? מבקש להגיע אל מספר בלתי מוגבל של לקוחות פוטנציאליים בארץ וברחבי העולם? מעוניין להקים אתר מסחרי, אשר יאפשר לך להציג את המוצרים בבית העסק למכירה אל הגולשים ברחבי העולם ובארץ ולבצע מכירות מקוונות של המוצרים? בניית אתר מסחר מאפשר לבתי עסק קיימים וחדשים להציע את מוצריהם למכירה מקוונת ברשת האינטרנט ולהיחשף למספר בלתי מוגבל של לקוחות פוטנציאליים חדשים!

בניית אתרי מסחר הינה ההתמחות שלנו, החל מאפיון בית העסק והמוצרים המוצעים למכירה, אל עיצוב האתר כחלק אינטגראלי בהליך בניית אתר מסחר. פנו אלינו, ונשמח להעניק לכם את הייעוץ, ההכוונה והשירות של בניית אתרי מסחר המבוססים על ניסיון עשיר ומספר רב של לקוחות מרוצים. פנו אלינו בכדי לקבל ייעוץ בתחום בניית אינדקס אתרים, משלב התכנון ועד לשלב פיתוח אינדקס עצמו. אנו ב-Manch מתמחים בתהליך של בניית אינדקס אתרים אופטימאלי, ובעלי ניסיון רב בפיתוח מערכות אינדקסים מהמתקדמות בשוק: החל מאפיון המערכת ועד לשלב הביצוע, בהתאם לדרישות ולצרכי הלקוח.

תהליכי בניית אתר מסחר
במה מתאפיינת בניית אתרי מסחר, ובמה זו שונה מבנייתו של אתר אינטרנט תדמיתי או אתר דינאמי? מה הם ההבדלים בעלויות, וכיצד אלו נבדלים בתהליך בניית אתרי מסחר מול אתרים קונבנציונאליים? בניית אתר מסחר כמוה כהקמת עסק. מדובר באתר אינטרנט אשר ישמש כעסק פעיל בפני עצמו, ולא בכדי קיים מספר רב של עסקים המבססים את עיקר פעילותם על פעילותו של האתר. בעלי עסקים רבים המחזיקים במלאי של ציוד וסחורות אותם ניתן למכור ללקוחות ישירות מהמדף, בוחרים בכניסה לתהליך בניית אתרי מסחר בכדי להציג את הסחורות למכירה ברשת האינטרנט בפני מספר אדיר של לקוחות פוטנציאליים.

הדגשים בתהליכי בניית אתרי מסחר אלקטרוני הם בשני כוונים עיקריים:
  • הראשון, בדומה להקמתו של כל אתר אחר, הוא פן העיצוב. בתהליך בניית אתרי מסחר אלקטרוני יש לתת דגש רב בבחירת העיצוב המתאים, שכן העיצוב הוא זה אשר יקבע בסופו של דבר את סדר הפעולות בו יהיה על הלקוח המבצע רכישות באתר לנקוט בכדי להשלים את הרכישה, וככל שיהיה העיצוב פשוט ונגיש יותר, כך יקל על הלקוח להשלים הרכישה וישרת את האתר להצלחה.
  • הנושא השני בתהליך בניית אתר מסחר הוא כמובן הפיתוח. בניית אתרי מסחר דורשת מקצועיות, מיומנות וניסיון רב בכדי להגיע לתוצאות מיטביות, שכן הנתונים המופיעים באתר מאוחסנים בבסיסי נתונים, וניהול בסיסי נתונים מקצועי דורש יד מיומנת בניתוח מבנה בסיס הנתונים והגעה נוחה אל האינפורמציה המאוחסנת בו.
התמחות בתהליכי בניית אתר מסחר
במידה והחלטתם כי אתם מעוניינים ב פיתוח אינדקס, הצעד הראשון יהיה אפיון המערכת על בסיס אופי העסקים אשר יירשמו לאתר. רצוי להעניק לאינדקס התמקדות, כגון אינדקס עסקים בתחום מסוים, וזאת בכדי להבדיל את האינדקס שלכם מאינדקסים אחרים הקיימים ברשת. בניית אינדקס עסקים ייחודי ובעל ערך מוסף, תבטיח את הצלחתו ברשת האינטרנט.
אנו בעלי ניסיון רב בתהליכי בניית אתר מסחר, ומספקים ללקוחותינו שירות בנושא בניית אתרים ואתרי מסחר מקצועיים ואיכותיים. פנו אלינו ונשמח להעניק לכם את השירות והמקצועיות בתהליך בניית אתרי מסחר משלכם, המבוססים על ניסיון רב, מקצועיות ומיומנות.