מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

בניית אתרים לחברות וארגונים

מעוניינים להקים אתר אינטרנט אשר יציג את החברה באופן היוקרתי, האיכותי והמקצועי ביותר? מעוניינים להציג מוצרים ושירותים אותם ניתן לרכוש בחברתכם ולהרחיב את יריעת הלקוחות בארץ וברחבי העולם? מעוניינים לאפשר ללקוחותיכם ליצור קשר או לקבל תמיכה באמצעות אתר אינטרנט פעיל אשר ישרת את הלקוחות במתן מידע, בקשות להצעות מחיר או פניות אחרות באמצעות האתר? בניית אתרים לחברות מאפשר הקמה של כלי שיווקי ואמצעי תקשורת רב עוצמה בין החברות ללקוחותיהן.

אנו מתמחים בכלל תהליכי בניית אתרים לחברות, החל מאפיון האתר על פי צרכי החברה, התאמת האתר לצרכי העסק ולצרכי הלקוחות, ניתוח בסיסי הנתונים והמידע אשר יוצג באתר לטובת הלקוחות, ועד לפיתוח עצמו ולקידום האתר ברשת האינטרנט. פנו אלינו, ונשמח לייעץ ולהכווין אתכם לקראת כניסתכם לתהליך בניית אתרים לחברות, בדרך אל אתר תדמיתי או אתר מכירות רב עוצמה, אשר ישרת את חברתכם ואת לקוחותיכם.

בניית אתרים לחברות וארגונים – איך מתחילים?
תהליך בניית אתרים מתחיל בפגישת היכרות עם בית העסק, משמע, היכרות עם השירותים אותם מציעה החברה, המוצרים אותם היא מבקשת למתג, השירותים אותם החברה מעוניינת להציע ללקוחותיה באמצעות אתר האינטרנט או לחילופין, התדמית אותה החברה מעוניינת למתג ולמנף באמצעות האתר. לאחר שבוצע תהליך של הכרות מעמיקה עם החברה, מוצריה ושרותיה, ניתן להתחיל ולתפור חליפה גראפית אשר תשרת את אתר האינטרנט של החברה.\

למעשה, על בסיס חליפת העיצוב המותאמת אישית לחברה, המהווה שלב ראשון בתהליך בניית אתרים לחברות, ניתן להמחיש באופן הטוב ביותר את דרכי הפעילות והסתעפות העמודים באתר. בשלב זה, מוצגים בפני בעלי החברה המבקשים לפתוח בתהליך בניית אתרים לחברות העמודים הפנימיים של האתר, באופן לא פונקציונאלי, כחלק מתהליך של בניית אתרים לחברות או בניית כל אתר אחר למעשה, מוצגים השירותים אותם ניתן לקבל באמצעות האתר. רק לאחר שעברנו את שלב הפרזנטציה הגראפית של האתר, כחלק מהשלבים המרכיבים בניית אתרים לחברות, נוכל להתקדם אל הפיתוח על בסיס חליפת העיצוב אשר סוכמה בין המפתחים, המעצבים, ובעלי האתר.

בניית אתרים לחברות במקצועיות וביעילות
בניית אתרים לחברות מאפשרת לחברה למתג מוצרים, למנף שירותים ואף לקדם את בית העסק לכדי הגדלת מספר הלקוחות ובכך להגדלת מחזורי ההכנסות השנתיים. בניית אתרים לחברות הוכיחה את עצמה ככלי יעיל לשיווק, תקשורת עם הלקוחות בנושאים שונים, וכן ככלי למיתוג עסקים, או מוצרים היוצאים את בית העסק. אנו מתמחים באפיון, פיתוח ועיצוב, המהווים השלבים הבסיסיים והמתקדמים בתהליך בניית אתרים לעסקים. פנו אלינו, ונשמח לייעץ ולהכווין בכל הקשור לתהליך בניית אתרים לחברות, בכדי שתוכלו להפיק מאתר האינטרנט שלכם את המרב, עבורכם, ועבור לקוחות החברה.