מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

בניית אינדקס עסקים

בניית אינדקס עסקים ב Manch
חושבים על בניית אינדקס עסקים משלכם? מתעניינים בפוטנציאל הרווחים המתאפשר בעזרת פיתוח אינדקס ומכירת שטחי פרסום? מעוניינים להתחיל בתהליך בניית אינדקס לצרכים עסקיים, לצורך קישור בין עסקים (B2B) או קישור בין לקוחות לעסקים (B2C)? הגעתם למקום הנכון. כאשר האינדקס נבנה באופן הנכון ועל פי דרישות הלקוח, הפוטנציאל העסקי-הרווחי המתקבל כתוצאה מתהליך בניית אינדקס אתרים הינו אדיר. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף ולהתייעצות בנושא.
משלב התכנון ועד לשלב פיתוח אינדקס עצמו. אנו מתמחים בתהליך של בניית אינדקס אתרים אופטימאלי, ובעלי ניסיון רב בפיתוח מערכות אינדקסים מהמתקדמות בשוק: החל מאפיון המערכת ועד לשלב הביצוע, בהתאם לדרישות ולצרכי הלקוח.

מהו אינדקס אתרים?
בניית אינדקס אתרים מאפשרת לבעליו למכור שטחי פרסום על גבי דפי האתר ובנוסף, לאפשר לבעלי עסקים להציג מידע אודות בית העסק בשטחי האירוח בעמודי האינדקס.
בניית אינדקס אתרים מקצועי תאפשר לגולש ליהנות מכלי רב עוצמה לאיתור עסקים; פיתוח אינדקס איכותי וידידותי למשתמש משלב חיפוש וסינון עסקים על פי מיקום גיאוגרפי, תחום עיסוק וחתכים נוספים, המאפשרים את הצגתה של רשימת תוצאות מרוכזת בהתאם לצרכי הגולש.

בניית אינדקס עסקים מאפשר קבלת רווחים משני מקורות עיקריים:
  • בניית אינדקס מקצועי מאפשרת מכירת שטחי אירוח בהם יוכלו העסקים השונים להציג מידע אודות בית העסק, לבנות לעצמם כרטיס עסק או אף מיני אתר בסיסי.
  • האפשרות השנייה של הנבת רווחים לאחר בניית אינדקס לעסקים, היא במכירת שטחי פרסום, מכירת פניות לעסקים כאשר האינדקס צבר כמות נאה של עסקים הרשומים תחתיו, וכמות לא מבוטלת של גולשים המבקרים באותו האינדקס מדי יום.
צעדים ראשונים בתהליך בניית אינדקס
במידה והחלטתם כי אתם מעוניינים ב פיתוח אינדקס, הצעד הראשון יהיה אפיון המערכת על בסיס אופי העסקים אשר יירשמו לאתר. רצוי להעניק לאינדקס התמקדות, כגון אינדקס עסקים בתחום מסוים, וזאת בכדי להבדיל את האינדקס שלכם מאינדקסים אחרים הקיימים ברשת. בניית אינדקס עסקים ייחודי ובעל ערך מוסף, תבטיח את הצלחתו ברשת האינטרנט.
בניית אינדקס עסקים מהווה אחד מתחומי ההתמחות שלנו ב-Manch. פנו אלינו בנושא בניית אתרים, בניית אינדקס או נושאים נוספים, ונשמח לסייע וללוות אתכם בכל השלבים אשר יובילו את האינדקס שלכם להצלחה.