מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב אתרים ככלי שיווקי

עיצוב אתרים הוא אחד מהכלים השיווקיים החשובים של העסק, ויש בו שילובים של כללים שונים שיש לפעול על פיהם כדי להפוך גולש ללקוח, כל זאת בחפיפה עם כללי קידום אתרים באינטרנט כמו גם *כתיבת קוד נכונה בעת בניית אתרים.

*הסבר מפורט על הסטנדרטים העולמיים של כתיבת קוד xhtml בצורה נכונה, תוכלו למצוא באתר של ארגון האינטרנט העולמי: סטנדרטים לכתיבת xhtml תקני.

לפי נתונים אשר נמסרו מאת גוגל ישראל בנובמבר 2008 אודות חשיבות רשת האינטרנט בימינו, כ-50% מהאנשים קונים את המוצרים והשירותים באינטרנט בעוד כ-85% מהאוכלוסייה מחפשים מוצרים באינטרנט לפני קנייתם. וכמה משקיע בעל העסק הממוצע על שיווק באינטרנט מתוך תקציב שיווק העסק? רק 10% - נתון זה לא תואם לביקוש בשוק.

שיטות שיווק של עסקים משתנות כל תקופה בהתאם לשינויים בהתנהלות קהל הצרכנים. הלקוחות הם שקובעים את כללי המשחק - ולכן על כל בעל עסק בימינו להשקיע יותר בשיווק העסק באינטרנט כדי להתאים את עצמו להתנהלות קהל הלקוחות בהווה.

ללקוחות יש דפוסי התנהגות קבועים: הם רגילים לחפש נושאים במקומות ספציפיים, הם אוהבים להתמצא באתרים בנוחות, הם רוצים למצוא את המידע הרלוונטי להם במקומות שהם הגיוניים להם. כאן נכנס התחום עיצוב אתרים ככלי שיווקי. עיצוב אתרים ידידותיים עם GUI נוח לגולש מוביל לאתר שיווקי מוצלח.

משום שתחום ה- GUI וכללי עיצוב אתרים חופפים במידות רבות לתחום קידום אתרים באינטרנט, ולתחום בניית אתרים, אנחנו ממליצים בחום לקרוא עוד אודות שני הנושאים הללו כדי לקבל את התמונה המלאה.