מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

בניית אתר בעל ארגון נכון

רבים מאיתנו נתקלים באתרים בהם העיצוב בלבד גרם לנו לסגור את הדף: בין אם זה בגלל צבעי הרקע שלא נוחים לקריאת הטקסט, צבעי הטקסט הבהירים ומאמצים את העין, או אולי זה בגלל שלא הצלחנו להתמקד במוצר הסופי, לא הבנו מה אנחנו עושים באתר ומה הוא מנסה למכור לנו, לא מצאנו את האינפורמציה שרצינו, לא הצלחנו לנווט טוב באתר ועוד.

לפני עיצוב אתר, בניית אתר והעלאתו לרשת, אחד הדברים החשובים ביותר בתחום בניית אתרים הוא תכנונו הראשוני של האתר: יש לבדוק בדיוק מה נחוץ בו ולחשוב על השוק הרלוונטי, הגדרת מטרותיו והתוכן הרצוי בו. קיימים מאפיינים רבים נוספים בתחום הקמת אתרים אשר על בוני אתרים להתחשב בהם: מאפייני קהל היעד למשל (גיל, ניסיון גלישה ברשת ועוד). אם מתחשבים בגורמים אלו ונוספים בתחום עיצוב אתרים כמו גם בניית אתרים - הקמתם תהיה אפקטיבית ומועילה, גם עבורך וגם עבור לקוחותיך.

האינטרנט מהווה ציון דרך בהישגים ההיסטוריים של המין האנושי משום שלראשונה, כל אדם באשר הוא יכול לתת פומביות למחשבותיו באופן מיידי וזמין עבור העולם כולו. בעוד על כולנו לחוש חופשיים לתרום להרחבת מאגרי המידע ברשת בעזרת בניית אתרים שונים, יש לקחת בחשבון כי האתר שלנו יהיה יעיל רק אם הגולש מבין באופן ברור את המידע שניסינו להעביר לו.

בשל כל זאת, בניית אתרים נכונים אשר מובילים את הגולש להפוך ללקוח שלנו הוא נושא קריטי. אנחנו רוצים שהגולש יישאר באתר שלנו ואנחנו רוצים שהוא גם יחזור – איך עושים את זה?

בדיוק כאן נכנסים הנושאים החופפים לנושא בניית אתרים: עיצוב אתרים איכותי ותכנון ממשק משתמש (GUI) נכון, כמו גם בניית אתר שמותאם לתהליך קידום אתרים באינטרנט. בוני אתרים מקצועיים הם בעלי ידע בכל אלו, ידע שיוצר אתר אינטרנט רלוונטי וידידותי למשתמש ובעיקר - אפקטיבי.