מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

דוגמאות לעיצוב אתרים אינטראקטיביים וחדשניים

בשיטוטינו הרבים ברחבי האינטרנט יצא לנו להיתקל באתרים מאוד מרשימים מבחינה ויזואלית, מבחינת ממשק המשתמש ו/או מבחינת הפונקציונאליות שלהם - איגדנו עבורכם מגוון דוגמאות לעיצוב ובניית אתרים מרהיבים אשר עוצבו בצורה חדשנית, ונבנו בטכנולוגיות העדכניות ביותר (ובדגש על HTML5):

אתר Mercedes-Benz - לחצו כאן לצפייה באתר.
שימוש יחודי וחדשני בגלגלת העכבר של הגולשים לצורך ניווט מדהים באתר האינטרנט של החברה. האתר מעורר חדשנות, יצירתיות ומרשים גם אותנו.

אתר HTC One - לחצו כאן לצפייה באתר.
אחד האתרים המדהימים שנתקלנו בו בתקופה האחרונה. בלחיצה על Explore (או על התפריט הימני בעיצוב נקודות ירוקות) התמונה מוגדלת ונותנת תחושה של כניסה פנימה ממש אל תוך האתר, להבדיל משיטות הניווט הסטנדרטיות לצדדים או למטה ולמעלה. אכן חדש ומרענן!

אתר חברת KEYSTONE LOGISTICS - לחצו כאן לצפייה באתר.
דוגמא יפה לתצוגת שירות החברה בצורה אינטראקטיבית , יוקרתית ומושכת את העין. בכניסה לאתר ניתן להבחין בתצוגת שלבי המשלוח למטענים שזה למעשה השירות העקרי של החברה. התצוגה נעשת בצורה יחודית במעברי תמונה רוחביים וללא שימוש בטכנולוגיית פלאש, תוך שימוש ב HTML.

אתר PHILIPS - לחצו כאן לצפייה באתר.
תצוגה ויזואלית מרשימה של דפי האתר על ידי גלילה מטה באמצעות גלגלת העכבר או בעזרת תפריט הניווט המינימאלי המוצג מימין. עם זאת האתר מכיל מוזיקת רקע מה שאנחנו לא ממליצים במיוחד.

אתר חברת חברת TAG - לחצו כאן לצפייה באתר.
עיצוב יחודי ומעניין המשלב ברקע האתר סרטון של משרדי החברה ובו עובדי החברה במהלך יום עבודתם, תוך שימוש בתפריט צד בעיצוב מרענן ונוח לשימוש.

אתר חברת LAURAMERONI - לחצו כאן לצפייה באתר.
עיצוב נקי, תוך שימוש בתמונות גדולות ליצירת מראה נקי ויוקרתי, כיוון הניווט מתנה בכל דף ובכל לחיצה ויוצר תחושת תהליך מעניין בכניסה וגלישה באתר.

אז למי מתאים אתר אינטראקטיבי?

  • חברות גדולות בעלי תקציב גדול יחסית להקמת אתר.
  • חברות בין לאומיות או מותגים מקומיים.
  • חברות ששמות דגש על מיתוג ונראות ויזואלית מעניינת וגבוהה.
  • כל חברה שמעוניינת ליצור בידול וייחודיות על פני המתחרים.

במידה והחברה או המוצר שלכם תואמים את אחד מהפרמטרים הללו, זה בהחלט יכול להשתלם לכם.

אם אתם מעוניינים באתר אינטרקטיבי, חדשני ומעניין לחברה או למותג שלכם - פנו אלינו.