מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

שיווק בטוויטר - כיצד זה עובד?

ערוץ שיווקי חדש וייחודי הולך ותופס את מקומו כמוקד השיווק היעיל ביותר ברשת האינטרנט - שיווק בטוויטר או למעשה, השיווק ברשתות החברתיות.
שיווק בטוויטר או פייסבוק כמו גם רשתות חברתיות נוספות, סוחף אחריו בתי עסק מרחבי העולם, שכן זוהי שיטת שיווק רבת עוצמה, הפונה אל הלקוחות באופן עקיף ובלתי מחייב, ומאפשרת ללקוחות ליהנות מאינפורמציה רלוונטית שוטפת לעיסוקיו - תוך החדרת מסרים שיווקיים ישירות לחברי הקהילה ברשת החברתית, בהצגה פומבית או פרטית.

בכדי לבצע שיווק בטוויטר או כל רשת חברתית אחרת, יש צורך בהבנת התהליך לעומקו, בכדי ליצור קהילת חברים אשר תיצור באז ויראלי בין חברי הקהילה אל לקוחות פוטנציאלים עתידיים נוספים. אנו מתמחים בהפצה ושיווק של עסקים ברשתות חברתיות. פנו אלינו בכדי לקבל מידע נוסף אודות הפוטנציאל והאפשרויות הגלומות בהליך שיווק בטוויטר וברשתות חברתיות אחרות, ונשמח לחשוף בפניכם את יתרונותיה של שיטת שיווק בטוויטר שהיא ללא ספק, המקורית והחזקה ברשת.

כיצד פועל שיווק בטוויטר

פתיחת ערוץ שיווקי על ידי יצירת קהילה
שיווק בטוויטר או בכל רשת חברתית, מתחיל ביצירת קהילת חברים בעמוד אשר נפתח ייעודית עבור בית העסק. חבר אחר חבר נוספים חברים לקהילה המאחדת ביניהם בעזרת תחומי עיסוק ועניין דומים, כאשר כל חבר בקהילה נחשב עבור בית העסק כלקוח עתידי פוטנציאלי. התמחות בתחום שיווק בטוויטר בפרט, וברשתות חברתיות בכלל, מאפשרת יצירת באז ויראלי אשר יוצר תהודה בין חברי הקהילה למכריהם, ועל ידי זאת נוצר מצב בו הקהילה המשותפת מתרחבת בעצמה בשיטת "פה לאוזן".

לאחר שצברנו מספיק חברים בקהילה, יצרנו למעשה מארג חדש של לקוחות אפשריים העוסקים בתחומים בו בית העסק נותן שירות או משווק מוצרים למכירה. נוכל להטמיע בעמוד הפרופיל, המהווה את הבסיס לקהילה המשותפת, אינפורמציה שיווקית אודות השירותים והמוצרים - בין אם זו תישלח ישירות למערך ההודעות של כל חבר בפני עצמו, ובין אם תופיע בעמוד הפרופיל עצמו כתוכן שיווקי המיועד לחברי הקהילה כולה. זהו למעשה המצע לתחילת תהליך פרסום בטוויטר.

קמפיין פרסומי וחשיפת מותג על ידי פרסום בטוויטר
אם כן, למדנו כי שיווק בטוויטר וברשתות חברתיות נוספות, מאפשר לנו ליצור בסיס נתונים של גורמים בעלי תחומי עניין דומים, המתקשרים באופן ישיר או עקיף עם השירותים או המוצרים אותם משווק בית העסק. עתה כל שנותר הוא לנצל את הכוח הנתון בידינו בכדי להעביר אינפורמציה אודות השירותים והמוצרים אל חברי הקהילה, במטרה לקדם את בית העסק.

כבכל מערך מדיה הכולל גישה ישירה אל לקוחות פוטנציאליים, האפשרות המיידית של שיווק בטוויטר היא יצירת קמפיין פרסומי. תכנים מתאימים, קטעי וידאו ומצגות, תמונות וקטעי עיתונות - כל אלו מהווים חלק מקמפיין שיווק בטוויטר אשר יוטמע בעמוד בית העסק ברשת החברתית. כך נחשוף את בית העסק, שרותיו ומוצריו אל חברי הקהילה, ונוכל למתג מוצרים ושירותים, וכן את בית העסק בפני עצמו.

אנו מתמחים בהקמת קהילות לבתי עסק ברשתות חברתיות, ונוכל ליצור עבורך את הבאז הנדרש בכדי להפוך את פרופיל העסק שלך ברשת החברתית למצליח ורווי חברים. פנה אלינו בכדי לקבל ייעוץ והכוונה לקראת פתיחה בקמפיין שיווק בטוויטר או ברשתות חברתיות אחרות, בניית אתרים, עיצוב אתרים ועוד, ונשמח להעניק לך שירות מקצועי ומקיף.