מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות מהווה היום את אחד מערוצי השיווק החזקים ביותר ברשת האינטרנט ובכלל. בעלי עסקים רבים מרחבי העולם מגלים את הפוטנציאל השיווקי הגלום בשיטת שיווק זו המאפשרת גישה מהירה, ידידותית וייחודית ללקוחות חדשים וקיימים, מיתוג מוצרים וחברות, ולמעשה מאפשרת 'מטריית פרסום ושיווק' כוללת וחדשנית, אשר יוצרת תהודה חזקה בקרב אנשי השיווק, מומחי הפרסום והלקוחות עצמם - 'מטריה' זו מכונה "הבאז הוויראלי".

בכדי להפיק את המיטב מתהליך שיווק ברשתות חברתיות, יש צורך בידע מקצועי והכרה מעמיקה של התחום. פנו אלינו לקראת כניסתכם לתהליך השיווק במדיה זו, ונשמח לסייע ולהעניק לכם את הכלים אשר יאפשרו גם לכם ליהנות מאפשרות ייחודית ואטרקטיבית זו של שיווק רב עוצמה ברשת האינטרנט.

יתרונות שיווק ברשתות חברתיות

יצירת קהילה ברשת:

שיווק ברשתות חברתיות מתחיל עם הצטרפות בית העסק אל הרשת החברתית, מוקם למעשה עבור בית העסק עמוד פרופיל אשר אליו יצורפו החברים בקהילה. עובדה זו מאפשרת לבית העסק מצד אחד לחלוק עם השותפים בקהילה חדשות ופרסומות מטעמו, ומאידך, יוכלו החברים לשתף אינפורמציה והמלצות אלו עם אלו, וללא התערבות מצידו של בית העסק.

ערוץ שיווקי לחברי הקהילה:

לאחר צבירה של מספר חברים הולך וגדל בעמוד בית העסק, נפתח למעשה עבורו ערוץ שיווקי חדש, המאפשר גישה ישירה אל חברי הקהילה באופן ידידותי ובלתי מחייב, השומר על כבוד השותפים בקהילה, ומאפשר יציאה מיידית ללא תנאים. מסיבה זו, שיווק ברשתות חברתיות נחשב לידידותי בניגוד לשיטת הדיוור הישיר בהודעות דואר אלקטרוני, הנתפסת כטורדנית.

ניהול קשר שוטף וישיר עם לקוחות פוטנציאלים וקיימים:

ניהול קהילה ברשת חברתית, מאפשר לבעלי העסקים המב צעים שיווק ברשתות חברתיות ולמתחזקי העמוד ליצור קשר ישיר עם כל אחד מחברי הקהילה באופן אישי, או לחילופין להעביר מסרים מיידיים מהירים אל כלל הקהילה באופן גלוי.

יצירת באז ויראלי:

באז ויראלי הוא למעשה תהודה אדירה אשר נוצרת בין גולשים בעלי תחומי עניין דומים באופן טבעי, אשר גילו עניין במוצרים השונים או בתכנים השונים המוצעים בקהילה. תהודה זו היא זו אשר הופכת את תחום השיווק ברשתות החברתיות לאחד מאמצעי השיווק החזקים ביותר הקיימים בשוק הפרסום באינטרנט, ובכלל.

קמפיין פרסומי ברשת החברתית:

לאחר שצברנו מספר חברים לא מבוטל אל הקהילה אשר הוקמה על ידי בית העסק ברשת החברתית, הכדור נמצא בידיים שלנו, ומתפקידנו לשמור על החברים בקהילה ולנצל את נוכחותם. אחת הדרכים להפיק תועלת מרבית מהצטרפות קהל רב אל הקהילה מטעם בית העסק, באה לידי ביטוי בהקמת קמפיין פרסומי בעמוד, הכולל הצגת סרטוני וידאו, מצגות שונות, מאמרים ומידע נוסף המסייע למיתוג בית העסק ומוצריו ברשת החברתית עצמה.

חשיפת המותג:

השקה של מוצר חדש אותו מעוניינים למתג, שירות חדש לבית העסק, או מיתוג של בית העסק עצמו, על ידי ביצוע נכון ומקצועי מתאפשר באופן ייחודי וידידותי באמצעות שיווק ברשתות חברתיות. המיתוג באמצעות הרשת החברתית מאפשר שימוש במדיה פרסומים ויזואלית, ובתכנים ייעודיים, הכוללים את שלל האפשרויות המוצעות באמצעי השיווק הקונבנציונאליים, ועוד.

קידום אתר החברה:

נדבך נוסף, המתהווה על ידי הקמת קהילה לבתי העסק ברשתות החברתיות, והקפדה על הזנת תכנים ושימור החברים בקהילה, מאפשר בעקיפין גם את קידום האתר על ידי הטמעת קישורים לעמודי האתר ושימוש בטכניקות מתקדמות.

הכרה מעמיקה של תחומי שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים ופיתוח טכניקות ייחודיות להרחבת הקהילה ומספר החברים בפרופיל, מאפשרות לנו להפיק את המיטב מתהליך השיווק במדיה זו. פנו אלינו בכדי לקבל סיוע וייעוץ מקצועי, לקראת כניסתכם לתהליך השיווק הייחודי, ונשמח לעמוד לשרותכם. כמו כן תוכלו ליהנות משירותים נוספים כגון: בניית אתרים, עיצוב אתרים, עיצוב מצגות ועוד.