מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

מהו קידום אתרים בגוגל?

אודות קידום אתרים וחשיבות התהליך

בתחום קידום אתרים בגוגל אנו מתמקדים בשני נושאים עיקריים:
  • קידום אתרים בגוגל (קידום אורגני, "טבעי") – שיפור מיקום האתר בגוגל, התאמתו למנועי החיפוש ע"י שינוי מבנה וקוד האתר, הפצת האתר בגוגל והגדלת החשיפה לגולשים.
  • ניהול מסע פרסום ושיווק באינטרנט (פרסום בגוגל - מודעות ממומנות PPC) – תוך מספר שעות גם אתה יכול להיות בעמוד הראשון. ניהול מודעות ממומנות בגוגל (המודעות משמאל) באופן מקצועי וחכם אשר יוביל לכך שתשלם פחות ותקבל יותר!

ננסה להסביר בכמה משפטים את החשיבות הרבה של קידום אתרים בגוגל:
גוגל הוא מנוע החיפוש השולט בישראל - מעל ל-90% מכלל החיפושים בארץ נעשים דרכו. 92% מהגולשים בישראל מבצעים מחקר דרך גוגל לפני כל רכישת מוצר חדש ורק לאחר מכן יוצאים לרכוש בחנות (לפי סקר TNS Benchmark יולי 2006), לכן חשוב מאד לכל אחד מאיתנו להופיע בגוגל.

אבל זה לא הכול. נתון נוסף קובע כי 90% מהגולשים בגוגל לא מדפדפים מעבר לשני העמודים הראשונים! המשמעות היא כי רק 20 האתרים (מתוך מאות אלפים) זוכים באמת לחשיפה ואילו שאר האתרים למעשה "מיותרים" ולא מועילים לבעליהם. (הנתונים נלקחו מגוגל ישראל בנובמבר 2008).

בשל כל זאת, מומלץ לכל עסק או לכל בעל אתר אשר מעוניין בחשיפה לקהל גולשים רחב לבצע קידום אתרים בגוגל ע"י מקדם אתרים מוסמך לכך.

קידום אתרים בגוגל כמו כל מקצוע אחר דורש התמחות, ידע רב ועדכונים בתחום.
אנו ב Manch נשמח להעניק לך יעוץ ראשוני והכוונה בתחום, במטרה לחשוף את אתר האינטרנט שלך לקהל לקוחות רחב וממוקד ע"פ אופי האתר. מומלץ גם לעשות שימוש בתוכנות מתקדמות וכלים מקצועיים בתחום ולהיעזר אך ורק במקדם אתרים מוסמך בעל נסיון רב שנים, זאת לעומת חובבנים שעלולים לגרום נזקים לאתר והוצאות כספיות מיותרות.

לקבלת מידע נוסף אודות קידום אתרים מקצועי פנו אלינו.