מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

פיתוח אפליקציות לאייפון

אפליקציות היא המילה החמה היום ברחבי הרשת. כמעט לכל אחד יש רעיון מגניב לאפליקציה ויש המון אנשים שמנסים להעלות אפליקציות של המשחק הבא ברשת או אפליקציות מדליקות אחרות כדי לקבל חשיפה עד כמה גדולה שניתן. ולמה אנשים עושים את זה? גלל שזה מדליק, זה אפשרי וזה יכול להיות רווחי. אז למה לא בעצם?

אם יש לכם עסק ואתם מעוניינים להגדיל את ההצלחה שלכם, אפליקציה מתאימה ומבוקשת יכולה להיות מנוף לשם כך. ואם אתם בעלי רעיון ואינכם קשורים לכל חברה, אלא שאתם פשוט יצירתיים, התייחסו אל הרעיון שלכם כמו אל המצאת משחק - גם אז תצטרכו מישהו שיעזור לכם בפיתוח ובצדדים הכלכליים והשיווקיים. כדי לפתח אפליקציות ישנו חברות רבות העוסקות בפיתוח אפליקציות לאייפון שיוכלו לעזור לכם ליישם את הרעיון שלכם הלכה למעשה. אף אחד לא יוכל להגיד לכם אם הרעיון שלכם לא הולך להיות הדבר החם הבא באייפונים בכל רחבי העולם.

פיתוח אפליקציות באופן עצמאי

אנשים המכירים את עולם תכנות המחשבים באופן מקצועי או חצי מקצועי יכולים בהחלט לנסות לפתח אפליקציות לאייפון לבד. ניתן למצוא מדריכים רבים ברשת היכולים לסייע לאנשים מבינים כיצד לעשות זאת צעד אחרי צעד משלב אפיון האפליקציה ועד לסיומה המושלם. אבל אם אתם בעלי עסק שיש לו אתר ואתם רוצים במקביל לפתח אפליקציות לאייפון מומלץ לשקול את הפיתוח העצמי שוב. פיתוח אפליקציות לסלולר הינו מסע מורכב ולא קצר שבסופו נדרשת עמידה בסטנדרטים מאד גבוהים, ממשק מאד קל להפעלה וידידותי והחשוב מכל – כזה שיגרום לאנשים להשתמש בה שוב ושוב. מסיבות אלה יש לשקול לעבוד עם חברה לפיתוח אפליקציות ובמידה וזה הכוון שלכם עליכם לברר אודות החברה, נסיונה, התמחותה בפיתוחים לאייפון והמחיר שהיא תגבה מכם עבור הפיתוח.

כמה עולה לפתח אפליקציה לאייפון?

השאלה הרווחת בתחום פיתוח האפליקציות היא כמה זה אמור לעלות? וכמו בהרבה מקרים בתחום המחשבים התשובה על כך איננה פשוטה. פיתוח אפליקציות לאייפון יכולה לנוע בטווח מחירים מאד רחב, אבל ניתן לשער כמה זה יעלה אם ניקח בחשבון את הפרמטרים הבאים.
יש לחשוב על פיתוח אפליקציה לאייפון כמו על בניית בית. כמה עולה לבנות בית?. ככל שהבית יהיה גדול ומורכב יותר כך יעלה מחיר בנייתו, ודבר דומה קיים בפיתוח אפליקציות. ככל שהאפליקציה הדרושה היא מורכבת יותר ואמורה להיות נוחה למשתמש, כך יעלה מחיר הפיתוח שלה. אין אפשרות לשים מחיר על פיתוח אפליקציות לאייפון לפני שמאפיינים אותה ויודעים בדיוק מה רוצים שהיא תעשה ואיך היא תעשה זאת. אם אנו מתעקשים לנקוב במחיר ניתן לנקוב במחיר מינימום של אלף דולר עבור זמן התכנות, אירוח האפליקציה ותחזוקתה. אבל אם תרצו להוסיף תכונות שונות כמו רשתות חברתיות, תוכנת GPS וכדומה יכול המחיר להגיע למאה אלף דולר ויותר. כשאנחנו בוחנים את עלות ההשקעה באפליקציה מומלץ לקחת בחשבון את עלויות שיווק האפליקציה. אז כמה זה עולה לנו? תלוי מה אנו רוצים וכמה כסף יש לנו להשקיע.

הגורמים היכולים להשפיע על מחיר פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא תחום מוכר אבל יחסית חדש ולכן חשוב להגדיר יחד עם מפתח האפליקציה את מטרות היישום בו אתם מעוניינים. להל"ן רשימה של כמה גורמים היכולים להשפיע על מחיר הפיתוח של האפליקציה:

התאמה למערכות הפעלה - פיתוח אפליקציה לאנדרואיד שונה מפיתוח לאייפון או לווינדוס מובייל וכו', מכיוון שמדובר במערכות הפעלה שונות לחלוטין.
זמן תגובה מהיר – ככל שהדרישה מהאפליקציה להיות מהירה יותר כך יעלה המחיר של הפיתוח שלה.

התחברות לשרת – במידה ותרצו שהאפליקציה שלכם תאפשר חיבור עם גולשים אחרים או שיעבור מידע רב דרך האפליקציה היא תהיה חייבת להיות מאוחסנת על שרת. דבר זה אומר הוצאות אירוח חודשיות לאפליקציה באותו השרת.

צלילים ייחודיים, מוסיקה, וידאו וגרפיקה מיוחדים – כאשר מעוניינים לעשות שימוש בחומר קיים בצורתו המקורית יהיה על בעל האפליקציה לשלם על זכויות יוצרים לבעלי הזכויות בחומרים אלה, ולא תמיד מדובר בסכומים קטנים. במיוחד עם מדובר במשהו מוכר וידוע.

פרמטרים אלה ונוספים יכולים להשפיע על מחיר פיתוח האפליקציה שלכם.