מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

דפי נחיתה

דפי נחיתה הינם דפים אשר מיועדים לקלוט את הגולשים ממנועי החיפוש כגון גוגל. השימוש הנפוץ ביותר בדף נחיתה הוא הקמת קמפיין ממומן בגוגל (PPC) Adwords, כלומר קישור ממומן בתשלום "פר קליק". קישור ממומן יכול להיות סוג של באנר או טקסט אשר ממוקם במנועי חיפוש בצד שמאלי, או בתוך אתרים שונים המפרסמים את השירות או המוצר שלכם אשר מוביל בסופו של דבר אל דף נחיתה בודד, או אל מס' דפי נחיתה שונים.

אנו ב manch מתמחים בעיצוב דפי נחיתה, בניית אתרים, בניית דף נחיתה לצורך קמפיין פרסומי, או לצורך ייעול אחוזי ההמרה באתר האינטרנט שלכם. צרו איתנו קשר על מנת לקבל יעוץ ללא תשלום.

עיצוב דפי נחיתה
עיצוב דפי נחיתה מקצועי חייב לכלול את כל המידע האופטימאלי לו המשתמש יהיה זקוק בדף אחד מבלי צורך לחפש את המוצר / שירות ממוקד לצרכיו. דף נחיתה מעוצב נכון וממוקד צורך, יגדיל את ההנעה לפעולה לשמה דף הנחיתה נועד. בדרך כלל הנעה כזו מתפרשת ע"י יצירת קשר עם נציג המערכת. בפועל, כבעל האתר תוכל לוודא שאכן המשתמש הגיע ליעדו ולא יצא מהאתר לאחר ששוטט בו ולא מצא את מבוקשתו.

עיצוב דפי נחיתה נועד:

  • להוביל את הלקוח למידע ממוקד צורך.
  • להגדיל את אחוזי ההמרה באתר (אחוזי רכישה / יצירת קשר וכד').
  • להשיג לקוחות חדשים.
  • להשיג למשווק פניות מיידיות לעסק.
  • לייעל משמעותית אתה קמפיין פרסומי.
  • לעזור לבעל עסק בתהליך קבלת החלטות שיווקיות.

על עיצוב דפי נחיתה להיות סגנוני, להציג את השירות / מוצר בצורה עניינית, קצרה וקולעת ולהתאים לקהל יעד. קהלי יעד שונים יזדהו עם עיצוב שונה לפי כך על העיצוב של דף נחיתה להכיל ורסיות לכל קהל מטרה קיים. השארת פרטי התקשרות עניינים הינה קריטית בתפקוד יעיל של דף נחיתה.

דף נחיתה מקצועי
גולש המגיע לדף נחיתה יקדיש לא יותר ממספר שניות להחליט האם להישאר או לא. לבעל האתר המפרסם יש מספר שניות "לקנות זמן" ע"י שימוש נבון בסקרנותו של הלקוח ללא הקשר לאיזה סוג מוצר הינך משווק
דף נחיתה הוא דף אשר מותאם במיוחד כדי לקבל תעבורה ספציפית כאשר אחת מודעות הפרסום שלכם מצביעה ישירות אליו.

מעוניין ב דפי נחיתה מוצלחים? להלן טיפים חשובים להקמה ו עיצוב דפי נחיתה יעילים:

  • אין לרכז את כל מאמצי הפרסום בדף נחיתה יחיד? עליכם ליצור מספר דפי נחיתה, עבור כל נושא אותו אנו מעוניינים לשווק באמצעות דף נחיתה שונה.
  • דף נחיתה מוצלח הוא דף העולה על יחסי המרה של אחוז אחד. כמובן כל דבר בתחומו. דוגמא מוחשית: 100 איש צפו בדף נחיתה, בפועל רק אדם אחד קנה.
  • על מנת לשפר את יחס המרה של דפי נחיתה יש לייחס חשיבות רבה לכותרות. על הכותרת להיות קרובה עד זהה למילות החיפוש שעל פיהן הגיע הגולש לדף, להניע את הגולשים לפעולה מבוקשת ולהשקיע בטקסט קצר, קולע וענייני. דף נחיתה איכותי מציג את הדברים החשובים בחלקו העליון. יש להמעיט בטקסט עד כמה שניתן.

 

אנו ב Manch מתמחים בבניית דף נחיתה, עיצוב דפי נחיתה ו בניית אתרים. צרו עימנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ומחירים אטרקטיביים.