מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

בניית אתרים

צריך אתר תדמיתי לעסק? זקוק לאתר מסחרי להצגת ומכירת המוצרים שלך באופן מקצועי?


אנו ב-Manch מתמחים באיכות, יעילות ומקצועיות בתחום בניית אתרים. מבניית אתרים תדמיתיים ועד לאתרים מסחריים, גדולים וקטנים כאחד.

אתרים מקצועיים, ידידותיים ומאורגנים
אתר האינטרנט הוא עמוד השדרה השיווקי של העסק – ועל כן יש להשקיע מחשבה במבנה שלו, באופן הצגתו ללקוחות הפוטנציאליים וכן בתכניו. אנו ב-Manch נוכל לבנות עבורך את האתר המתאים לך ביותר. אנשי המקצוע שלנו מנוסים, ואנו מתמחים בבניית אתרים ידידותיים המותאמים למנועי חיפוש ולכל סוגי הדפדפנים.

שלבים בהקמת אתר

 

 • תכנון האתר
  אחד הדברים החשובים ביותר הוא תכנונו הראשוני של האתר ועיצוב ממשק משתמש אופטימאלי. יש לבדוק את קהל היעד, הגדרת המטרות, התוכן הרלוונטי - קיימים מאפיינים רבים נוספים אשר יש להתחשב בהם ולפעול על פיהם, וזאת כדי לבנות אתר אפקטיבי ויעיל יותר, גם עבורך וגם עבור לקוחותיך.
 • אפיון האתר
  שלב מקדמי והכרחי בתהליך הוא אפיון האתר. אפיון מקצועי צריך להיעשות בידי מתכנת ומאפיין המנוסה בתחום. האפיון משקף את מבנה האתר המיועד, המודולים שיש לבנות בו, הטכנולוגיה בה יעשו שימוש לבנייתו, הגדרת הדרכים להצגת התכנים, יצירת ניווט הגיוני לגולש עפ"י תרשימי עיצוב ממשק המשתמש ועוד.
 • עיצוב האתר
  עיצוב אתרים הוא תחום מרתק הכולל שלבי עבודה משל עצמו, ועליו להיעשות בידי מומחים בתחום העיצוב לאינטרנט, אשר להם ידע בתחומים עיצוב ממשק משתמש ותכנונו, בניית אתרים, קידום אתרים באינטרנט, כמו גם שיווק ופרסום. למידע נוסף אנא צפו בדף עיצוב אתרים.
 • בניית האתר
  לאחר אפיון מבנה האתר ניגשים לבנייתו כאתר סטאטי (ללא מערכת ניהול תוכן) או כאתר דינאמי הכולל מערכת ניהול תוכן. בניית אתר סטאטי יכולה להיעשות ע"י HTML, CSS, טכנולוגיית פלאש או בשילוב כולן גם יחד. בניית אתר דינאמי הכולל מערכת לניהול תכנים, משלבת גם שפות צד שרת כ-asp.net, php ואחרות. אם אתה מעוניין לעדכן את האתר באופן עצמאי, אנו ממליצים על בניית אתר הכולל מערכת לניהול תכנים.
 • קידום האתר
  בעת בניית האתר, חשוב לבצע אופטימיזציה לקידומו במנועי החיפוש, ומומלץ להתחיל בתהליך קידום האתר מיד עם עלייתו לאוויר. אנו ממליצים להשתמש בשירותי קידום אתרים מקצועיים שיבוצעו על ידי מקדם אתרים מוסמך – וזאת על מנת לדרג את האתר במנוע החיפוש ולהגדיל את החשיפה לכמות גולשים גדולה.
 • תחזוקת אתרים שוטפת
  אנו מבצעים תחזוקה שוטפת לבקשת לקוחותינו: בין אם מדובר בעדכון תכנים באתר, עדכונים שוטפים בטכנולוגיות והתאמת האתרים לטכנולוגיות החדשות ועוד. עדכונים מסוימים מבוצעים באופן אוטומטי וללא תוספת תשלום, ועדכונים אחרים (כעדכון תכנים) מבוצעים בתוספת תשלום לפי שעות העבודה בפועל (בנק שעות).
 • תכנון האתר

ומה עכשיו?
לאחר שסיימנו לעצב ולבנות את האתר, עלינו להעלות אותו לרשת האינטרנט ולהודיע לעולם שהוא קיים. צריך לקנות דומיין ואחסון – דומיין הוא כתובת האתר שלך באינטרנט (www.your-site.co.il) והאחסון הוא כינוי למחשב (שרת) בו מאחסנים את קבצי האתר. אנו מציעים חבילה שלמה, הכוללת את עיצוב האתר, בניית האתר, קידומו, בניית תכנית שיווק ופרסום עבורו, ואחסון האתר על גבי שרת.

האתר באוויר – אבל "לא רואים" אותו בגוגל, או שהוא נמצא בדף רחוק מעין הגולשים. מה עושים? קידום אתרים אורגני יעזור לאתר שלך להגיע לעמודים הראשונים – אנא פנו אלינו למידע נוסף.

למידע נוסף על בניית אתרים, אנא פנה אלינו ונשמח לעזור.

צפו בפרויקטים שלנו >