מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

חנות וירטואלית

Manch חנות וירטואלית:
בעל עסק למכירת מוצרים? רוצה להיחשף לקהל צרכנים ארצי או עולמי? חנות וירטואלית היא הפיתרון.

חנות וירטואלית הינה חנות מקוונת המאפשרת מסחר אלקטרוני באינטרנט: הצגת מוצרים למכירה באתר, הזמנת המוצרים וקנייתם אונליין.

חנות וירטואלית מגבירה את החשיפה לקהל הקונים הפוטנציאלי
חנות וירטואלית היא חנות שתמיד "פתוחה" לקהל הקונים, 24/7, לאורך כל השנה. בעזרת חנות וירטואלית ניתן להציג את המוצרים למכירה באתר ולספק מענה ללקוחות גם בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הקטנות של הלילה, בשבתות, בחגים ובחופשות – וכל זאת בהשקעה כספית מינימאלית.

קהל הגולשים אליהם יכולה חנות וירטואלית להיחשף הוא עצום בגודלו, כלל-ארצי או אף כלל-עולמי (תלוי במטרות העסק). מעתה כל עסק למכירת מוצרים יכול להכפיל ואף לשלש (ויותר) את היקף המכירות שלו בעזרת חנות וירטואלית - על ידי חשיפה גדולה מהרגיל בפני קהל צרכנים פוטנציאלי מקסימאלי על גבי רשת האינטרנט.

קטלוג מוצרים לעומת חנות וירטואלית
חנות וירטואלית כוללת מנגנון קנייה אונליין עם אפשרות הזמנת מוצרים דרך האתר בעזרת עגלת קניות, כולל תשלום מאובטח (SSL) בעזרת כרטיס אשראי. קטלוג מוצרים הינו מערכת דומה אשר כוללת את הצגת המוצרים בלבד (כולל כל פרטיהם: מחיר, מספר קטלוגי, קטגוריה וכדומה), וללא האפשרות לקנייתם בצורה מקוונת. אם אין ברצונך לאפשר קניית מוצרים דרך האתר אלא רק להציגם בקטלוג מסודר הכולל את פרטיהם, ולאפשר קנייה בעזרת הזמנות טלפוניות בלבד - קטלוג מוצרים הינו הפיתרון עבורך.

חנות וירטואלית בעלת מערכת ניהול תוכן ידידותית למשתמש
אין צורך בידע מוקדם על מנת לנהל את המוצרים והקטגוריות במערכת חנות וירטואלית. ניתן להוסיף לחנות מוצרים כולל מחירים, מספרים קטלוגיים, דגמי מוצר, סקירות מוצר על ידי גולשים (ניתן לנטרל אופציה זו ואחרות), הוספת דפי עזרה והסברים נלווים, הוספת קטגוריות ותת קטגוריות, צפייה בהזמנות ועוד - והכול בצורה קלה ופשוטה, באופן עצמאי וללא תלות באנשי מקצוע.
למידע נוסף אודות מסחר אלקטרוני, חנות מקוונת או בניית אתרים אנא צור עמנו קשר.