מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב אתרים

Manch - עיצוב אתרים:

מעוניין בעיצוב אתר איכותי? אתר בו הגולשים ינווטו בקלות ויקלטו את המסר בבהירות?

אנו ב Manch מתמחים בעיצוב אתרים: החל מעיצוב אתרי תדמית לעסקים וחברות ועד לאתרים מסחריים, קטנים וגדולים. יש לנו ניסיון מעשי רב וידע מקצועי - השילוב המנצח לבניית אתרים איכותיים, שמישים, נוחים ונגישים לכל משתמש.

נוכל לעצב עבורך (וגם לבנות ולקדם) כל אחד מהאתרים מהבאים:
  • עיצוב אתרי HTML (אתר סטאטי)
  • עיצוב אתרים דינאמיים הכוללים מערכת ניהול תוכן
  • עיצוב אתרי פלאש (אתר סטאטי או דינאמי)
  • עיצוב אתרים תדמיתיים
  • עיצוב אתרים מסחריים
מידע נוסף על ההבדלים בין אתר פלאש, אתר סטאטי ואתר דינאמי בדף בניית אתרים באינטרנט.

עיצוב אתרים שמישים וידידותיים לגולש
תהליך העיצוב הוא אחד מהחלקים המרכזיים והמכריעים באתרי אינטרנט - לא רק בגלל איכות עיצוב האתר ויופיו, אלא גם בזכות עיצוב ממשק משתמש ידידותי (GUI – Graphical User Interface).

ידידותיות ושימושיות באתרים הן כיום בגדר חובה - ישנם אנשים אשר אינם רואים תמונות במחשב שלהם, ישנם כאלו עם מחשבים ישנים ואפשרויות גלישה מוגבלות ואיטיות וכמובן שישנם הגולשים באמצעות דפדפנים שונים כפיירפוקס, אופרה, כרום ועוד - לכן יש לבנות את האתר בהתאמה לכל אלו. כאשר בונים אתר בצורה נכונה מלכתחילה ובהתאם לתקני האינטרנט הבינלאומיים, אין צורך לבצע לאתר התאמות לאחר מכן - הוא כבר מותאם וידידותי לגולש.

כל אלו ועוד מהווים קווים מנחים בתקנים של ארגון האינטרנט הבינלאומי (w3c), אשר אנו ב-Manch פועלים על פי הנחיותיו כדי ליצור אתרים יעילים ככל הניתן עבור הגולשים.

בשל כל זאת, כיום כשאנו מדברים על עיצוב אתר אנו מדברים גם על תכנון אתר נכון ונוח לגולשים. דבר זה יכול להכריע האם אותם גולשים יישארו אצלך באתר או שימשיכו הלאה לאתר המתחרה. בנוסף, דפיהם של אתרים הבנויים בצורה נכונה "עולים" ללא זמן המתנה מיותר - מכיוון שהדפדפן מצליח לקרוא אותם באופן מהיר ביותר.

עיצוב אתרים – תהליך העבודה

קיימים מספר שלבי עבודה בתהליך עיצוב אתרים:
  • אפיון מבנה האתר: בשלב זה אוספים מידע אודות העסק ובוחנים את הנושאים שצריך לשווק באתר. כך נוכל לדעת מה יהיה התוכן המרכזי המגדיר את אופי העיצוב.
  • עיצוב ממשק משתמש (GUI): שלב זה כולל את ארגון המידע שנאסף ועיצוב מבנה האתר באופן הגיוני, נוח וידידותי לגולש, תוך שימת דגש על הנושאים שצריך לקדם באתר. עיצוב אתרים ידידותיים למשתמש הינו נושא חשוב בתהליך קידום אתרים במנועי החיפוש.
  • איסוף וכתיבת תכנים: איסוף וכתיבת הטקסטים הרלוונטיים לאתר, התמונות וקבצי המדיה השונים. בשלב זה בוחרים יחד עם הלקוח את התכנים המתאימים לשילוב בדפי האתר.
  • עיצוב האתר: עיצוב גרפי של דפי האתר השונים עפ"י ארגון אופטימאלי של המידע שנקבע בשלבים המוקדמים של תכנון האתר. עיצוב אתרים הינו שלב היצירתיות והחדשנות שמוביל לעיצוב ייחודי ואיכותי. חשוב שעיצוב האתר ייעשה על ידי אדם מנוסה המתמחה בעיצוב אתרים מקצועי, תוך השקעה לפרטי פרטים.

השלבים הטבעיים הבאים לאחר שלב עיצוב אתר הינם בניית האתר וקידומו במנועי החיפוש גוגל ועוד.

Manch מתמחים בעיצוב אתרים ידידותיים, בניית אתרים חכמים ו- קידום אתרים באינטרנט באופן אופטימאלי.

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר לקבלת שירות אישי ומקצועי.