מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

אודותינו

תן לנו להוביל את העסק שלך למקום הנכון.

Manch הוקמה בשנת 2006 ומאז מתמחה בפרסום באינטרנט, שיווק וקידום אתרים, הפצה ופרסום במדיות חברתיות כפייסבוק, גוגל+, יוטיוב ומדיות נוספות.בנוסף לשירותי פרסום ושיווק, לקוחותינו נהנים גם ממגוון השירותים המקיפים שלנו לעולם האינטרנט -
החל מעיצוב ובניית דפי נחיתה מקצועיים ועד לעיצוב ובניית אתרים בהתאמה אישית, אתרי תבנית ועוד.

כל השירותים של מאנצ' ניתנים ע"י אנשי מקצוע וותיקים ומיומנים – אנשי פרסום, מקדמי אתרים מוסמכים, מחלקת עיצוב גראפי איכותית וצוות פיתוח מוביל בתחומו. אנו עושים מאמצים רבים על מנת לספק ללקוחותינו שירות איכותי ומענה מהיר. נשמח להיות חלק נכבד בהצלחה שלך - פנה אלינו, ונשמח לענות לשאלות בכל נושא.

האינטרנט שינה את נקודת המבט שלנו על הדרך בה אנו מנהלים את עסקינו. הפרסום באינטרנט הוא כלי הפותח הזדמנויות ואפשרויות בלתי מוגבלות - הוא מאחד אנשים מכל העולם, ומעודד ומגדיל את הסיכויים להתפתחות כל עסק באשר הוא.
אתר האינטרנט וחומרי הפרסום הנלווים (כדפי נחיתה, באנרים וכדומה) מהווים חלק מסמלי הזהות של כל עסק - הרושם והמסרים שהם מעבירים אוחזים בתשומת הלב של הגולש ותפקידם לעורר בו עניין, ולכן יש לשים עליהם דגש רב.

הבנת צרכי העסק ותכנון קמפיין שיווקי נכון לכל אחד מלקוחותינו באופן אישי הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר בתחילת התהליך, בין אם מדובר בעסק קטן או בארגון גדול. אנו יוצרים אתרים איכותיים שמהווים כלי פרסומי המוביל להצלחה, ויש לנו המומחיות להציג את העסק שלך באופן אפקטיבי לקהל הגולשים באינטרנט וכן במדיות אחרות. 

אנו ב מאנץ' מכוונים ליצירת מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותינו - כאלו המבוססות על אמון והתחייבות להפקת הקמפיין הפרסומי והאתר הטובים ביותר.

ההצלחה שלנו תלויה בלקוחותינו - ולכן ההצלחה שלך תמיד נמצאת בעדיפות הראשונה.
נשמח לעזור בכל נושא, ולענות לכל שאלה - צור עמנו קשר.