מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

טמפלטים לאתרים

Manch - מתמחים בהקמת טמפלטים מובנים ויחודיים לעסקים קטנים עד בינוניים.
החל מ 2006 צברנו רשימת אתרי תבנית להקמה מהירה, פשוטה ובעלות נוחה ללקוחותינו. הטמפלייטים שלנו כוללים את כל הפיצ'רים הנחוצים לעסק חדש אשר רוצה להקים אתר או לעסק קיים שרוצה לשדרג את אתר האינטרנט שלו. הצטרך ללקוחותינו ותהנה מידע וניסיון רב בהקמת אתרים, ליצירת קשר לחץ כאן.

עם השנים עלה הצורך ליצירת טמפלטים. טמפלטים הם כינוי לתבניות אתרים מוכנים – העיצוב של התבנית כבר מוכן, המבנה של האתר מוכן גם הוא ואתם מוזמנים לרכוש אתאחת התבניות אשר עונה על הצרכים שלכם כעסק ואנו נבצע עבורכם את כל ההתאמות הנדרשות - גם מבחינה ויזואלית ליצירת מראה יחודי וגם מבחינה טכנולוגית, והכל במחיר זול הרבה יותר ממחירו של עיצוב אתר ייחודי.

טמפלטים - פתרון זול לעסקים מתחילים
טמפלטים הם פתרון נוח, זול ויעיל לעסק מתחיל שאין לו תדמית קיימת כלוגו שמזוהה עם העסק, צבעים ייחודיים או פונטים הממתגים אותו. אם העסק שלך נמצא בתחילת דרכו והתקציב לשיווק העסק מצומצם, טמפלטים יכולים לתת לך מענה מתאים.

טמפלטים נבנים בצורה כללית המתאימה לעסקים רבים. עובדה זו הופכת טמפלטים להולמים עבור סוגים רבים של אתרים. טמפלטים יכולים להימכר למספר חברות שונות ולעבור שינויים תצוגתיים כדי להתאים לכל עסק. העובדה שה- טמפלטים אינם ייחודיים, היא זו שמוזילה את מחירם באופן משמעותי לעומת עיצוב אתרים ייחודיים ועל כן, לעסק חדש ומתפתח כדאי לרכוש טמפלט על מנת לעמוד בדרישות התקציביות המוגבלות.

טמפלטים חוסכים זמן
סיבה נוספת להעדפת רכישת טמפלטים הינה חיסכון בזמן עבודה מול מעצב האתר. כך תוכלו לבחור ישירות בעיצוב המתאים לכם מתוך בנק טמפלטים ולרכוש אותו במהירות ובנוחות.

טמפלטים והתאמות
לאחר הרכישה, ניתן לבצע התאמות תוכן ל- טמפלטים (כהזנת טקסטים, תמונות, קבצים שונים וכדומה) באופן עצמאי, או לעשות שימוש בשירותיה של Manch להתאמת תכנים עבור טמפלטים (אף טמפלטים שנרכשו בחברה אחרת).
אנו ב-Manch מציעים מגוון רחב של טמפלטים ונשמח לעזור ללקוחותינו בבחירת טמפלטים מתאימים.

טמפלטים ותדמית
בעוד טמפלטים לעולם אינם יחידים במינם (משום שהם נמכרים ליותר מעסק אחד), על עיצוב אתר ייחודי להיות מותאם לתדמית העסק על מנת שקהל היעד יוכל לזהות ולשייך את האתר לחברה, לעסק, למוצר הנמכר בו, או לכל אירוע אחר אשר האתר משווק. לעומת טמפלטים, על עיצוב אתרים ייחודיים להיות מאוד ספציפיים ומותאמים לעסק ולמאפייניו, קהל היעד שלו ועוד. רוב האתרים נבנים לשם מטרה מסוימת. ככל שהאתר ממוקד יותר, כך הוא הולם יותר את מטרותיו וסיכוייו להצליח עולים. לכן, טמפלטים לרוב מהווים פיתרון זמני.

פרט ל- טמפלטים, אנו ב-Manch יוצרים עיצוב אתרים ייחודיים, תוך השקעת אנרגיה רבה על הפרטים הקטנים שמוסיפים בצורה משמעותית לאווירה או לפונקציונאליות.

על כל עיצוב להתאים ולחזק את פרופיל החברה, להעניק רושם ויזואלי מתמשך ולפנות לקהל היעד בשפתו. עליו לעורר סקרנות ועניין בחברה או במוצר אשר היא משווקת - אנו לוקחים נקודות אלו בחשבון בעיצוב אתרים ייחודיים או בהתאמת טמפלטים שעליהם למלא אחר מטרות העסק ולהצליח בשוק הרחב מול המתחרים.