מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

לידים איכותיים - פרסום מבוסס תוצאות

סוכנות מוסמכת לפרסום בגוגל אדוורדס
הסמכה לפרסום בגוגל וקידום אתרים
פרסום בגוגל אדוורדס - סיפורי הצלחה
קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס - פנו אלינו לקבלת ייעוץ

 

מעוניין בקמפיין פרסום שיניב לידים איכותיים לעסק שלך? ר

Manch מתמחים בפרסום מניב תוצאות = לידים איכותיים.

קמפיין לגיוס לידים איכותיים באינטרנט לעסק שלך
בעזרת הנסיון וההתמחות שלנו בפרסום ושיווק באינטרנט, נוכל לספק עבור העסק שלך שירותי פרסום במודל PPC (תשלום לפי הקלקות). במסגרת הפעילות אנו נפיק עבורך קמפיין פרסום יחודי, נפרסם את הקמפיין ברשת האינטרנט, ובסוף התהליך יתקבלו לידים איכותיים.

הייתרונות בעבודה מולנו במודל "תשלום פר ליד":

 

  • קבלת לידים איכותיים - באמצעות קמפיין ממוקד תקבל/י לידים איכותיים המתקבלים בחשבונך מערוצי השיווק האינטרנטיים השונים.
  • חשיפה לעסק שלך בערוצים מובילים - כחלק מתהליך הפרסום באינטרנט, אנו מפיצים את הקמפיינים של לקוחותינו במדיות המובילות ביותר, ובניהם - גוגל, פייסבוק, יוטיוב, וכד'.
  • הגדלת היקף המכירות בעסק שלך - תהנה מקבלת לידים איכותיים היישר לעסק שלך, וכל שעלייך לעשות זה להתמקד במערך מכירות איכותי ולהגדיל את הרווחים בעסק.
  • קמפיינים מותאמים אישית - כחלק מהתהליך אנו נבצע אפיון, היכרות עם קהל היעד שלך, ונפיץ את הקמפיין לגיוס לידים באינטרנט במיקוד עבור קהל היעד על מנת לספק עבורך לידים איכותיים ככל האפשר, אנו נפיק את הטוב ביותר מהפרסום והשיווק באינטרנט עבורך.
  • קמפיינים שעובדים - צוות העיצוב והקריאייטיב שלנו ידאגו להפיק עבורך את הקמפיין המנצח, עיצוב יוקרתי, מסרים שיווקיים ממוקדים שידברו אל קהל היעד שלך. מה שיביא בסופו של התהליך לקבלת לידים רבים וממוקדים.
  • אופטימיזציה וייעול שוטף - העבודה נעשית תוך קבלת דיווח שוטף מלקוחותינו בכל חודש וביצוע אופטימיזציה לקמפיין על מנת לשפר ולייעל באופן מתמיד את איכות הלידים המתקבלים אצל לקוחותינו.


איכות הלידים באינטרנט
צורת העבודה באפין והפקת קמפיין בלעדי עבורך, היא זו שתגדיל באופן משמעותי את הסיכוי לקבל לידים איכותיים מהערוץ האינטרנטי. 

 

הטכנולוגיות שלנו
לחברת Manch מערכות שיווק ופרסום ובניהן - מערכת שיווק ופרסום מתקדמת לניהול לידים, מנגנוני דפי נחיתה ועוד, אשר באמצעותם אנו מנהלים את הפעילות הפרסומית מול לקוחותינו בתחום הפרסום המבוסס תוצאות - לידים. למידע נוסף אודות הטכנולוגיות שלנו לחץ כאן.

לקבלת מידע נוסף אודות פרסום באינטרנט לגיוס לידים, צרו איתנו קשר.