מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב אתרים מקצועי

Manch - מומחים בעיצוב אתרים מקצועי החל מ 2006 ועם נסיון רב ומאות עיצובי אתרים מקצועיים - אנו מזמינים אתכם לצפות בתיק העבודות המגוון שלנו, וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

חשיבותו של עיצוב אתרים מקצועי
עיצוב אתרים מקצועי כולל בתוכו מס' נושאים השלובים זה בזה: עיצוב ממשק משתמש (GUI), אפיון ומבנה, תצוגה ואסתטיקה כללית, הצבעים ומשחק הגוונים השונים, שמירה על הסגנון העיצובי המייצג את תדמית העסק, הגימורים של הקווים הקטנים ביותר, עיצוב תמונות, ניקיון – האיכות. יש בשוק מעצבים גראפיים מוכשרים רבים, אבל עיצוב אתרים מקצועי צריך להיעשות בידי מעצבים המומחים בתחום העיצוב לאינטרנט (בשונה ממעצבים לתחום הדפוס).

עסקים רבים נוטים לבלבל בין מעצבי PRINT למעצבי WEB, למשל, שני סוגי מעצבים אלו הם שונים במהותם לא רק בגלל הכלים הטכניים השונים בהם עושים שימוש מעצבים לאינטרנט, אלא גם בסגנון העיצובי. מעצב לדפוס יכול להיות אמן מאוד מוכשר בתחומו ועדיין ליצור עיצוב אתר שלא ייראה טוב בעיני הגולש, מכיוון שהכללים לעיצוב לאינטרנט הינם שונים מהכללים לעיצוב לדפוס. בנוסף לכך, האוריינטציה של המעצב היא שונה ולכן ההצללות, הגימורים והקו העיצובי הם במקרים רבים לא מתאימים לתחום האינטרנט.

עיצוב אתרים מקצועי מוביל לגולשים מרוצים יותר ולקבלת תוצאות!
צריך לזכור כי עיצוב אתר מונע ע"י המטרות של הגולש ולא ע"י המטרות של העסק. העיצוב צריך להיות בו זמנית מעניין, מושך, נוח, שימושי, מכובד ורלוונטי לקהל היעד ולכן, להיעשות בידי מעצבים מקצועיים המומחים בתחום עיצוב ממשק משתמש (GUI).
מעצבים רבים בתחום האינטרנט עדיין לא מכירים את תחום ה- GUI או כללי עיצוב שונים אחרים אשר מייעלים את תהליכי השיווק של אתרים באינטרנט. במקרים כאלו רבים מהם פונים לעזרת מומחה GUI, מתייעצים ומקבלים הנחיות אודות עיצוב אתרים ידידותיים ושמישים. גם זו דרך טובה לביצוע המשימה – כל עוד היא אכן תיעשה.

נשמח ליצור גם עבורכם אתר מקצועי ויעיל, או לייעץ בתחום. אנא פנו אלינו למידע נוסף.