מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
03-7520829
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

פרסום ברשתות חברתיות

מחקרים שיווקיים מוכחים כיום באופן חד משמעי. פרסום ברשתות חברתיות עובד, והוא נחשב כיום לאחד האמצעים החזקים ביותר והיעילים ביותר להרחבת יריעת הלקוחות. ההשקעה הנדרשת בתהליך הפרסום ברשתות חברתיות היא השקעה מינימאלית, אל מול ערוצי השיווק הקונבנציונאליים בכלל, וכהשקעה בשיווק בפרט. חברות מהעולם כולו, מרחיבות מדי יום את קהל הלקוחות באמצעי שיווק ייחודי וחדשני זה, המאפשר פנייה אל הלקוחות באופן עקיף, לא מאיים וידידותי

הכרה מעמיקה של התחום ופיתוח טכניקות ייחודיות לפרסום ברשתות החברתיות, מאפשרות לנו להפיק את המיטב מהתהליך וליצור באז ויראלי המעודד לקידום פרופילים של חברות ברשתות החברתיות, ובכך למעשה יוצרות מיתוג של חברות באופן יעיל המשתווה למסעי פרסום ענקיים באמצעי המדיה השונים, הפרסום בערוצי הטלוויזיה, הטמעת באנרים באתרי אינטרנט או אפילו קידום במנועי החיפוש ברשת.

פנו אלינו בכדי לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף בתחום פרסום ברשתות חברתיות , ונשמח לסייע לקראת כניסתכם לתהליך.

פרסום ברשתות חברתיות – עדכון פרופיל מתמיד

בכדי לנהל מסע פרסום ברשתות חברתיות באופן מוצלח יש צורך בהקפדה יום יומית על עדכון עמוד הפרופיל של החברה. בכדי למתג מוצר או חברה, בכל מדיה פרסומית שתהא, יש צורך בהעברת תכנים פרסומיים נכונים, סלוגנים פרסומיים, הפצה של טקסטים ותכנים רלוונטיים המושכים את הלקוחות לקריאה והתעניינות בחומרים המוצגים. אחת הדרכים המעניינות והמושכות יותר לקוחות בתהליך פרסום ברשתות חברתיות הוא על ידי טעינת סרטוני וידאו אל עמוד הפרופיל, המציגים באופן ישיר או עקיף את השירותים או המוצרים הנמכרים בחברה.

היתרון המשמעותי שבניהול קמפיין מיתוג חברה על ידי שימוש בערוץ שיווקי מאתגר מסוג זה, טמון בעובדת היותו ידידותי במיוחד עבור המשתמש. הוספת חברים אל קבוצה או עמוד פרופיל ברשת חברתית מתבצעת על ידי שליחת בקשה אל החבר, או בשיטת חבר מביא חבר אל הקבוצה על פי תחומי העניין הידועים לו כמעניינים. עובדה זו יוצרת מצב בו הדרך היחידה להוסיף חברים ומתעניינים אל הקבוצה היא בהתעניינותו של המצטרף בלבד, גישה ידידותית ביותר. מעבר לזאת, החברות בקבוצה יכולה להתבטל בכל שלב על ידי החבר, בניגוד לרשימת תפוצה במייל אשר פעמים רבות מתנהגת בעקשנות רבה, וההסרה ממנה היא בעייתית, החבר בקבוצה או בפרופיל יוכל להסיר עצמו מהחברות בכל שלב, ללא משוא פנים וללא צורך בפעולה מיוחדת כמו שליחת דואר אלקטרוני או גילוי של פרטים אישיים.

לסיכום, ניהול פרופיל או קבוצה ברשת חברתית דורשת הקפדה מתמדת על הוספת חברים ורענון התכנים. רצוי להשתמש בשרותיה של חברת קידום המתמחה בניהול פרופילים וקבוצות ברשתות חברתיות ובפרט ב בניית אתרים, בכדי להפיק את המיטב מערוץ שיווק מעניין וייחודי זה.

בכדי להתחיל תהליך של פרסום ברשתות חברתיות , ולהגדיל משמעותית את מספר הלקוחות, פנו אלינו, ונשמח לסייע ולהעניק ייעוץ מקצועי ומקיף אשר יאפשר גם לכם ליהנות מהזדמנות מעולה, חסכונית ורבת עוצמה של שיווק ייחודי ברשת האינטרנט.